Hakkımızda

Hakkımızda14 Şubat 2021 tarihinde açılan ve turizmin hizmetine giren Hero’s Hotel, Cevahir AVM'ye 1 km, Trabzon Havaalanı'na 7 km, Forum AVM'ye 8 km, Trabzon şehir merkezi'ne 10 km, Atatürk Köşkü'ne 18Km,  Sümela Manastırı'na 55 km, Uzungöl'e 84 km, Ayder Yaylası'na 150 km mesafede bulunmaktadır.


Otelimizde 13 suit oda, 2 deluxe suit oda, 11 tanesi bahçeli, 6 tanesi teraslı olmak üzere toplam 98 odada 245 yatak kapasitesi bulunmaktadır.


Geleneksel ve modern lezzetleri tadacağınız, yaz aylarında ferah teras alanlarımızda, kış aylarında ise mekânlarımızın sıcak atmosferlerinin keyfini çıkarabileceğiniz, A La Carte Restoran, Merhan Cafe&Restaurant ve barımızla hizmetinizdeyiz. Merhan Cafe&Restaurant, hem otelimizde konaklayan hem de dışarıdan gelen misafirlerimize hizmet vermektedir. Açık büfe kahvaltısıyla A La Carte Restoran, günün tüm öğünleri ile Merhan Cafe&Restaurant ve her detayından haz alacağınız eşine rastlanmayan alkollü ve alkolsüz özel içecek menüsü ile Merhan Bar&Cocktail de sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.


2 adet toplantı salonumuz olup, toplantı salonlarımız son teknolojiyle modern tasarlanmış ve tam donanımlı teknik alt yapıya sahip olup gelen müşterilerimizin talebi üzerine; doğum günü, kokteyl, baby shower, nişan, çeşitli yemek organizasyonu, özel davetleriniz, her türlü toplantı ve etkinlik için size özel organizasyon imkanı sağlamaktadır. Toplantı salonlarımız içerisinde organizasyona ve müşterilerin talebine uygun tiyatro düzeni, blok masa düzeni, u düzeni ve ziyafet oturma düzeni bulunmaktadır.


Odalarda TV, klima, mini bar, şifreli kasa ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Odalarımızdan internete ücretsiz bağlanmak mümkündür.


Otelimiz Kültür ve Turizm Bakanlığına Bağlı Türkiye Turizm ve Geliştirme Ajansı tarafından önerilen “Güvenli Turizm Sertifikasına” sahiptir.


Misyonumuz…


Her yaştan Misafirlerimize; eşsiz, özgün hizmetler ve benzersiz deneyimler yaşatmak. Misafirlerimizin mutlu, huzurlu ve sağlıklı tatiller geçirmelerini sağlamak.


Otelcilikte yeniliklere öncü olmak.


Her zaman “Rahatınız bizim için önemli” sloganımızla temel ilkelerimizi dikkate alarak misafirlerimize en iyi hizmeti sunacağız.


Vizyonumuz…


Kalitede süreklilik ve mutlak misafir memnuniyeti sağlayarak, tercih edilen bir marka yaratmak, Ulusal ve Uluslararası alanda ülkemizi turizm açısından en iyi şekilde temsil etmektir.
Hero's Hotel, İkiçay Gıda ve Çay San. Amb. Tic. Ltd. Şti. firması bünyesinde faaliyet göstermektedir.

BANKA HESAP NUMARALARIMIZ:

TR840001000614573221485035 - TL 

TR200001000614573221485023 - USD

TR470001000614573221485022 - EURO

İKİÇAY GIDA VE ÇAY SAN. AMB. TİC. LTD. ŞTİ.

ZİRAAT BANKASI YOMRA ŞUBESİ